Mikołajkowe prezenty

Sezon świąteczny zbliża się wielkimi krokami, przygotowania, sprzątanie, zakupy, wszyscy powoli popadają w świąteczną gorączkę. Prezenty na Boże Narodzenie również już są poszukiwane jednak nie zapomnijmy, że na początku grudniu czekają na nas równie urocze Mikołajkowe upominki, które wszyscy tak chętnie dopatrują się w swoich butach. Prezenty te nie muszą być wystawne, drogie, ekskluzywne, wystarczą drobiazgi kupione czy też zrobione od serca. Poniżej znajdziecie kilka pomysłów na Mikołajkową niespodziankę.

Prezenty dla dzieci

Jeżeli chcemy obdarować dzieci na pewno nie będziemy mieć z tym większego problemu bowiem maluchy z ucieszą się nawet z samych słodkości! Przeróżne adwentowe kalendarzyki, które zapewne nie przetrwają do Wigilii, bukieciki utworzone z żelków czy gotowe małe paczuszki z czekoladowymi figurkami. Sami również możemy stworzyć takie paczuszki i kupić ulubione słodkości. Do tego możemy dobrać jakieś drobne gadżety dobrane do zainteresowań dzieci, maskotki, lalki, samochodziki, klocki, wybór jest ogromny. Szczególnie polecane dzieciom są różnego rodzaju książki, książeczki, które pomogą im się rozwijać.

Co dla Pań?

Dla Pań szczególnie polecane są kosmetyki, które już teraz można znaleźć w drogeriach w postaci ładnie zapakowanych zestawów prezentowych. Panie, które nie są szczególnie zainteresowane taką tematyką, mogą ucieszyć się z książek, uroczych kalendarzyków, poradników. Kobietom można również podarować ładne świąteczne ozdoby do domu, większość z nas lubi otaczać się uroczymi, klimatycznymi rzeczami. Fajnym pomysłem są też urocze lub po prostu praktyczne, ciepłe skarpetki, rękawiczki, czapki.

Dla Panów praktycznie

Panom natomiast najlepiej podarować coś praktycznego, coś co przyda im się na co dzień. Breloczki do kluczy, otwieracze do butelek o fajnych kształtach, książki, portfel czy nawet elegancki pasek do spodni – Panowie na pewno się ucieszą. Fajnym i coraz popularniejszym pomysłem są skarpetki nie do pary, które zawierają w sobie jakąś zagadkę, metaforę lub są po prostu zabawne. Jeżeli nie jesteśmy w stanie wymyślić niczego nietuzinkowego lub nie mamy czasu możemy kupić jakiś kosmetyk, na rynku pojawia się coraz więcej kosmetyków dla prawdziwych mężczyzn, przykładem mogą być tu kosmetyki do pielęgnacji brody, które również są zapakowane w eleganckie kartoniki.

Każdy sklep stacjonarny a także online oferują nam ogromny wybór prezentów, z pewnością każdy znajdzie coś odpowiedniego. Pamiętajmy jednak, aby każdy prezent był wyjątkowy powinien być dobrany indywidualnie według zainteresowań. Uroczych Mikołajek!