Co wybrać na Dzień Matki?

Marzec 6, 2020 by Prezent na dzień mamy No Comments

Idealny prezent dla idealnej matki?

Dzień Matki to niesamowicie ważne święto obchodzone 26 maja. Jest to idealna okazja, by podziękować wszystkim naszym rodzicielkom za cały trud, jaki włożyły w nasze wychowanie. Miłość, którą od nich dostajemy jest nieporównywalna z żadną inną, dlatego też prezent powinien być przede wszystkim od serca. Jak się okazuje, nie jest to takie łatwe. W naszych głowach pojawia się pytanie: “Czy istnieje idealny prezent na Dzień Mamy?” (https://www.taniaksiazka.pl/t/prezenty-dla-mamy). Jednym z najbardziej popularnych wyborów są czekoladki czy też kwiaty. Jednak nie jest to coś wyjątkowego czy też specjalnego, jedynie na tę okazję. Co więc wybrać? Idealnym prezentem może być książka!

Zalety książki jako prezentu

Książka to przede wszystkim prezent uniwersalny. Każdy znajdzie jakąś dla siebie – niezależnie od preferencji! Twoja mama kocha gotować? Książka o tematyce kucharskiej będzie wspaniałą lekturą. A może jednak woli zrelaksować się przy luźniej powieści o tematyce miłości? Cały dział romansów czeka otworem. Co więcej, książka potrafi wiele przekazać. Wybierając odpowiedni tytuł dla swojej mamy, dajesz jej poznać, co do niej czujesz. Cena także jest zachęcająca – wynosi ona maksymalnie kilkadziesiąt złotych. W zamian za to dostajemy minimum kilka godzin rozrywki. Na koniec, spokojnie, książka jest bardzo łatwa do zapakowania, także z tym nie powinno być najmniejszych problemów. Nadal jednak brak pomysłów na konkretny tytuł? Poniżej znajduje się kilka lektur, które z pewnością będą idealnym prezentem na Dzień Matki!

Samin Nosrat “SALT FAT ACID HEAT. Cztery składniki”

Dzięki tej książce, gotowanie nigdy nie było tak proste! Samin Nosrat to wybitna szefowa kuchni, które zmienia sposób myślenia o jedzeniu. W swojej książce ukazuje ona podstawy smacznego gotowania poprzez 4 elementy: sól, tłuszcz, kwas i ciepło. Lektura idealna dla każdej mamy, która chciałaby udoskonalić i urozmaicić swoje umiejętności kucharskie.

Helene Delforge “Mama”

Co tak naprawdę oznacza słowo “mama”? Między innymi na to pytanie Helene Delforge odpowie w swojej książce ukazującej odcienie macierzyństwa. Cudowny prezent, który przekaże naszym mamom wszystko, co do nich czujemy.

JP Delaney “Perfekcyjna żona”

Thriller psychologiczny opowiadający o losach Abby – poszkodowanej w wypadku kobiety, która tracąc w jego wyniku pamięć, swoją przeszłość zna jedynie z opowiadań męża. Jednak, jak się okazuje, cała ta historia ma wiele tajemnic, a całe jej życie może być jedynie wymysłem “ukochanego” partnera. Książka dla mam, które nie boją się dreszczu emocji.

People obraz autorstwa freepik - www.freepik.com